Jak wygrać, kiedy wszystko się zmienia?

Nowe realia zakupowe wymagają zmiany podejścia do klienta. Zrozumienie na nowo potrzeb nabywców i zaspokojenie ich to wyzwania, którym mogą sprostać tylko najlepsi.

Jak więc przygotować handlowców na prawdziwą rewolucję sprzedaży, sprostać aktualnym wymogom rynku i znacząco zwiększyć przychody firmy?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w bezpłatnym raporcie „Harvard Business Review Polska” Sprzedaż dla odważnych. Jak wygrać, kiedy wszystko się zmienia? Wykorzystaj praktyczne wskazówki naszych ekspertów w codziennej pracy i bądź gotowy na nowe wyzwania stojące przed działem sprzedaży.

Pobranie raportuAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.